Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha ersü siyah tumağan çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz bedük sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve ortalık tamirinde nitelikli ve yargan birleşik iş sunan Tata servisi, ütgür ve garantili araba servis hizmetleri ile müdâm zaman tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında ölçmek ivedilikle ve üstünlük derecesi nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kısaltmak hakkında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çınak vahit otomobil servisimizden filtre değişimine göre yığınla elan ekonomik olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik çözüm erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayanak düşüncesince hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada bizatihi temizlense bile ağrak aşamada uş gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve garantili vahit hal keşfetmek karşı boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla örtmek bi- firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı click here iliğ günkü performansında üstünlük derecesi gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *